Tek Renk LED Modüller

LED Ekran Nedir?

LED ekranlar, LED modüllerin bir araya getirilmesi ile birlikte oluşturulan ve maksimum görüntü kalitesi sağlayan, farklı ölçü ve şekillerde üretilebilen ürünlerdir. LED ekranlar günümüzde özellikle reklam sektörü başta olmak üzere, birçok farklı proje ve alanda büyük ilgi görmektedir. Yayınlanan görüntünün her açıdan, rahatlıkla ve iyi bir netlik ile görülebilmesi sayesinde, LCD ekranlara göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Modüllerin birleştirilmesi ile üretildiklerinden, LED ekran ölçüleri ihtiyaç duyulan şekilde belirlenebilir. Kullanılacak mekan, alan ve görüş mesafesi dikkate alınarak uygun piksel aralığı tercih edilen LED ekranlar, ortamın şartlarına göre en yüksek kalite hedeflenerek üretilir. LED ekran panel kullanımları metrekare bazında da belirlenmiştir. 1 metrekare için yan yana 3, üst üste 6 olmak üzere 18 modül kullanılarak üretim aşamaları tamamlanır. LED ekran fiyatları için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Tek Renk LED Modül Çeşitleri

Tek renk LED modüller, kırmızı, beyaz, yeşil, mavi ve sarı renklerde üretilirler. LED ekran boyutları ise tamamen ihtiyacınıza göre şekillenerek belirlenebilir. LED ekran büyük ve küçük olarak üretilebildiği gibi, kapalı ve açık alanlara göre de uygun ürünler bulunmaktadır. Açık hava reklamcılığı için LED ekran billboard fiyatları almak istiyorsanız bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

 

Akım kontrollü ve voltaj kontrollü olarak 2 farklı üretim şekli bulunmaktadır. Daha az entegre (ic) kullanılarak, çoğunlukla akım kontrollü (constant current) bir şekilde üretilmektedir. Modüllerin akım kontrollü ve voltaj kontrollü olması, ürünlerin çalışmasında ya da görünümlerinde bir fark yaratmamaktadır. Sektörde akım kontrollü veya voltaj kontrollü LED modülleri ayırmanın en kolay yolu; entegre sayısıdır. İlk olarak entegre sayısına bakıldığında, 16 entegreli ise voltaj kontrollü, 8 entegreli ise akım kontrollü olduğu söylenebilir.

 

 

Tek Renk LED Modül Özellikleri

LEDAJANS olarak 2010 yılından bu yana ithalatını yaptığımız LED modüllerin PCB kalınlığı 1 milimetreye kadar düşmüş bulunmaktadır. Tek renk LED modüllerin parlaklığı, metrekare başına 2500-3500 nits aralığındadır. LED’lerin bin code aralığı çok düşük olduğundan, renk bütünlüğü daha iyi sağlanmaktadır.

Tek renk LED modüller; Huidu, PowerLED, BX, ZH, XU vb. kontrol kart sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir. Bazı modüllerde polarite farkı olabildiğinden dolayı modüller, kart ayarlarından polariteler değiştirilerek kullanılabilmektedir.

Huidu (HD) serisi kontrol kartlarının yeni üretimlerinde güncelleme ihtiyacı bulunmamaktadır.

LED ekran animasyonları, ekranın bulunduğu mekana ve şartlarına göre uygun modüller ile üretildiğinden, en iyi şekilde yansımaktadır.

 

LED modül kontrol kartları programları için; www.huidu.cn, www.led595.com, www.ledarabul.com ve www.ledajans.com  adreslerinde bütün programları bulabilirsiniz. Ayrıca, https://www.youtube.com/results?search_query=ledajans bağlantısına tıklayarak, ürünlerin ve kartların programlama videolarını bulabilirsiniz.

Tek Renk LED Modül Markalar

LedAraBul olarak, GKGD markalı ürünlerimizi kullanmanın yanında, uygun fiyatlı farklı markaları da bünyemizde barındırmaktayız.

 

Hizmetlerimiz

Uzun yıllara dayalı hizmetimiz ile hayata geçirdiğimiz LED ekran cesitleri, sektördeki tecrübemizi gün geçtikçe artırmıştır. Bu tecrübe ve bilgi birikimimiz ile birbirinden değerli projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.

 

LEDAJANS olarak, tek renk LED modüllerde voltaj kontrollü modül ithalatı ve satışı yaparken, aynı zamanda da akım kontrollü SMD LED modüllerin de ithalatını yapmaktayız. Aynı zamanda, tek renk LED modüllerde kullanılan SMPS (güç kaynakları) ithalatını da gerçekleştirmekteyiz. (Markalar; Youyi ve GKGD)

 

Kapalı ve açık alanlar için farklı ürün çeşidi ve üretim kapasitemizin olması ile birlikte, sınırsız üretim hacmine sahip bulunuyoruz. Açık hava LED ekran fiyatları ve büyük LED ekran fiyatları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

 

0 (212) 220 40 04

0 530 405 67 68

info@ledajans.com

Halide Edip Adıvar Mah. Gül Sk. No:10, 34382 Şişli/İstanbul

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir